Orovnávání

1. JEDNOKAMENNÝ NEBROUŠENÝ OROVNÁVAČ

Tradiční nástroj pro orovnávání brusných kotoučů, který využívá přírodní špičky krystalu diamantu. Dokáže velmi kvalitně orovnat kotouč s vysokou přesností a řezivostí. Je určen pro rovinné orovnávání. Pro zvýšení životnosti doporučujeme s orovnávačem pootáčet o 90°. Po otupení (obroušení plošky) je nutné nechat u nás orovnávač přesadit nebo přebrousit. Při správném používání jde orovnávač 5x až 10x opravit.

koupit na e-shopu

2. JEDNOKAMENNÝ BROUŠENÝ OROVNÁVAČ

Nejlepší nástroj pro přesné tvarové orovnávání brusných kotoučů, který využívá nabroušeného tvaru přírodního diamantu. Dokáže nejkvalitněji orovnat kotouč s vysokou přesností a nejvyšší řezivostí. Je určen hlavně pro tvarové orovnávání. Po otupení orovnávače se pootočí o 180°. Po otupení z obou stran je nutno u nás diamant přebrousit.

koupit na e-shopu

3. VÍCEZRNNÝ OROVNÁVAČ

Nástroj pro orovnávání brusných kotoučů, který využívá více malých krystalů, zpravidla přírodního diamantu. Dokáže velmi rychle orovnat kotouč s vysokou životností a minimálními náklady. Díky širší činné ploše můžeme použít vysoký posuv na otáčku. Je určen pro rovinné orovnávání. Vyrábí se v provedení kolečko (roletka), agregát nebo destička.

koupit na e-shopu

4. MKD A CVD OROVNÁVACÍ DESTIČKY

Moderní diamantové orovnávače využívající stabilních a neměnných parametrů zajištěných synteticky vyráběným diamantem. To zajišťuje maximální opakovatelnost orovnání požadovanou na CNC bruskách. Osazují se do orovnávacích destiček s různým počtem a velikostí diamantových hranolů v závislosti na aplikaci.

koupit na e-shopu

5. PKD A CVD OROVNÁVAČE

Moderní diamantové orovnávače využívající stabilních a neměnných parametrů zajištěných synteticky vyráběným diamantem s maximální opakovatelností orovnání na CNC bruskách. Systém je obdobný výměnným břitovým destičkám ISO TNXX a lze ho použít jako náhradu střechových orovnávačů 60° i pro tvarové orovnávání.

koupit na e-shopu

6. ROTAČNÍ DIAMANTOVÝ OROVNÁVAČ A KLADKA

Produktivní nástroj pro rotační orovnávání brusných kotoučů, který využívá obrovské množství krystalů diamantu rozmístěných po obvodu kladky. Dokáže orovnat kotouč s nejvyšší přesností, opakovatelností a životností. Je určen pro rovinné i tvarové orovnávání. Bruska musí být vybavena rotačním orovnávacím zařízením. Pokud není, jsme schopni dodat celý komplet i s technologií. Vhodné také pro orovnávání CBN brusiva v keramické vazbě.